Przedstawicielstwo w Mińsku

Prospekt Pobieditelej 5-504
220004 Mińsk, BIAŁORUŚ
tel. (+375172) 03 95 95
fax (+375172) 27 63 94
e-mail: Alexander.Ivanov@polfa.eu
dyrektor: Alexander Ivanov

Przedstawicielstwo w Sofii

ul. WasilDrumiew 41, ET III
1505 Sofia, BUŁGARIA
tel. (+3592) 946 13 12
fax (+3592) 846 55 52
e-mail: deyan.petkov@polfa.eu
dyrektor: Deyan Petkov

Przedstawicielstwo w Moskwie

Ul. Ordzhonikidze d. 11, budynek 7
115419 Moskwa, ROSJA
tel. +7 925 868 27 13
email: Stanislaw.Melnik@polfa.eu

Przedstawicielstwo w Ałmaty

Pl. Republiki 15, of. 372
050013 Ałmaty, KAZACHSTAN
tel./fax (+77272) 50 52 41
tel./fax (+77272) 50 34 69
e-mail: Irina.Mikhailova@polfa.eu
dyrektor: Irina Michajlowa

Przedstawicielstwo w Hanoi

R.601, Building 17T7, Trung Hoa NhanChinh Urban Area,
Thanh Xuan District
Hanoi WIETNAM
tel. (+844) 6281 5727
fax. (+844) 6281 5661
e-mail: Hoa.Nguyen@polfa.eu

Przedstawicielstwo w Ho Chi Minh City

R.22, No.23, Phung Khac Khoan Street,
Dakao Ward, District 1,
Ho Chi Minh City WIETNAM
tel. (+848) 3 822 39 43
tel./fax (+848) 3 822 39 45
e-mail: Hoa.Nguyen@polfa.eu

Przedstawicielstwo w Kijowie

ul.Wasylkiwska 1, apt.108/1
03040 Kijów, UKRAINA
tel. (+38044) 461 94 69, (+38044) 257 22 98
fax. (+38044) 461 94 68
e-mail:Vitaliy.Obideyko@polfa.eu
dyrektor: Vitaliy Obideyko

POLFA HUNGARIA LTD (spółka zależna)

fax.(+36 23) 371 449
e-mail:malgorzata.morvay@polfa.eu
dyrektor zarządzający: Małgorzata Morvay

Eksport

W eksporcie działamy przede wszystkim (ale nie wyłącznie) na rynkach krajów Azji (Wietnam, Kazachstan) oraz Europy Środkowej i Wschodniej (Rosja, Węgry, Ukraina, Czechy, Białoruś, Bułgaria i wiele innych). Zapewniamy wszechstronną obsługę transakcji zagranicznych oraz pewny i stabilny poziom sprzedaży.